Menu
Your Cart

BLOGA IERAKSTI

11 Dec Bilingvālā ābece
Droši Koši 0 1223
“Bilingvālās ābeces” autorei Mašai Zurikovai ir izdevies vienkāršā un līdz šim neierastā veidā sastatīt latviešu un krievu alfabēta burtus, parādot kopīgo un atšķirīgo gan abu valodu rakstu sistēmā, gan skaņu atspoguļojumā. Turklāt ābecē burti ir sarindoti nevis alfabētiskā secībā, bet iedalīti trijās grupās, balstoties uz to skaņu, kādu skaņu katrs burts apzīmē rakstos. Izmantot ābeci pedagogiem un vecākiem palīdzēs ievads, kurā izklāstīti grāmatas izveides principi un īsi raksturotas abu v..
01 Oct Gribu būt dizainers
Droši Koši 0 287
Grāmata "Grib būt dizainers" ir izglītojoša, izzinoša un izklaidējoša vienlaikus, jo tajā iekļautas darba lapas un uzlīmes. Tā iepazīstina ar trim dizaina profesijām, krāsu nozīmi dizainā un dizaina paņēmieniem. Grāmatas teksta autore un ilustratore Daina Gāga Ēķe ir Modes un dizaina menedžmenta pasniedzēja Latvijas Kultūras koledžā, lasa lekcijas studentiem un ir izveidojusi savu platformu “Meringue”, kas radīta, lai veicinātu sadarbību starp modes dizaineriem un menedžeriem. “Vissarežģītākā li..
16 Sep Glābējcūka
Droši Koši 0 415
Pirmsskolas un skolas vecuma bērni, lasot grāmatu "Glābējcūka", noteikti atpazīs sevi situācijā, kurā nonākuši grāmatas galvenie varoņi. Savukārt vecāki pasmaidīs par to, kāpēc ikdienā der atcerēties, ka radoša pieeja ir neiztrūkstošs atribūts bērnu audzināšanā un nogurdinošu ikdienas problēmu risināšanā. Tik bieži tāda Glābējcūka ir vajadzīga mums visiem! Opīti un omīti, savukārt, aicinām atsaukt atmiņā pašu bērnību, kad pieaugušie parasti tik bieži nejaucās bērnu pasaulē, daudz laika tika pava..
09 Sep Grāmatu sērija Mazā Mula pēta
Droši Koši 0 1862
"Ainava kopā ar mazo Mulu" ir pirmā grāmata sērijā berniem par latviešu vizuālās mākslas klasiķiem "Mazā Mula pēta". Lasītāji kopā ar Mulu izzina konkrēto makslas žanru, dialoga veidā, apspriežot mākslas darbus iepazīst latviešu gleznotājus. Šajā grāmatā tiek pētīti Vilhelma Purvīša, Jūlija Federa, Pētera Kundziņa, Konrāda Ubāna, Jaņa Rozentāla u.c.. latviešu mākslinieku darbi, kas atrodas Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Gunta Belēviča, Dinas un Jāņa Zuzāna kolekcijās.  Raimonds Staprāns, lat..
01 Sep Grāmata Pie galda
Droši Koši 0 284
Grāmatas "Pie galda" autore Irma Kalniņa ir atzīta starptautska mēroga eksperte profesionālās etiķetes, komunikācijas un protokola jautājumos. Viņasprāt, sapratne par to, kā rīkoties konkrētā situācijā, kā veidot attiecības ar cilvēkiem, kā risināt problēmas un gūt pārliecību par ikdienišķām prasmēm, veido bērna personību un ietekmē viņa ētikas un morāles vērtības, labas uzvedības un komunikācijas principus ne tikai ģimenē, bet arī sabiedrībā.Grāmata “Pie galda” ir ceļvedis visai ģimenei par lab..
19 Aug Augstāk par zemi
Droši Koši 0 205
“Augstāk par zemi” ir izklaidējošs stāsts par kolorītu trīsbērnu ģimeni, kas apmeklē Rīgas virsotnes un, risinot savas privātās drāmas, daudz uzzina par Rīgas arhitektūru, vēsturi un dažādām jomām, kas saistītas ar attiecīgu namu funkcijām.Grāmata ir domāta ģimenēm un skolas vecuma bērniem, un tā radīta ar mērķi vienkāršā un tēlainā valodā runāt par kultūras mantojumu un vēsturi, kā arī parādīt, ka ideju pasaulē visas mākslas un zinātnes ir savstarpēji saistītas. Pateicoties divkrāsu tekstiem, i..
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.