Izvēlne
Your Cart

BLOGA IERAKSTI

24 Nov Dāvana Ziemassvētkos – skaisti iesaiņota grāmata!
Droši Koši 0 600
Tavam ērtumam – piedāvājam jebkuru no pirkumiem iesaiņot kā dāvanu!Vai Tev arī šķiet, ka šogad Ziemassvētku gaidīšana ir īpašāka un ir vēlme svētkus radīt vēl skaistākus un neaizmirstamākus? Vai tās ir pandēmijas sekas, vai šī brīža ģeopolitiskā situācija, bet mums tāda sajūta ir. Un mēs radam! Radam ko jaunu īpašākai Ziemassvētku sajūtai.  Sūtīt varam uz tavu adresi vai arī uzreiz dāvanas saņēmējam. Papildus burvībai – mākslinieces Agnese Aljēna un Maša Zurikova ir radījušas īpaši skaistas svēt..
06 Jun Latviešu-ukraiņu bilingvālā ābece ir klāt!
Droši Koši 0 739
24. februārī sākās karš. Tepat, pavisam netālu. Ukrainā. Krievija iebruka Ukrainā. Neaprakstāmas šausmas, cilvēku ciešanas, miruši bērni. Miljoni ukraiņu bēgļu straumē pameta savas mājas. Daudzi no viņiem nonāca Latvijā. Pārsvarā māmiņas ar bērniem. Nomocījušies, pārbijušies, cietuši emocionāli un daudzi no viņiem arī fiziski. Tāpat kā daudziem citiem, arī manā galvā virpuļoja domas un bailes. Un pāri visam sajūta, ka jāpalīdz. Jāpalīdz ar to, ko tu pats vislabāk proti darīt. Manā ..
27 Apr Sveicieni mūsu dzimšanas dienā!
Droši Koši 0 677
Vairāk nekā pirms 9 gadiem Ingai Beitiņai un man radās ideja par mazo Mulu.Mazā Mula nav pasaku varone, bet gan tāda īsta meitenīte, kura dzīvo kādā mazā ieliņā Pārdaugavā un kurai brīvdienu rītos garšo māmiņas ceptās pankūkas. Pavasaris, kad sāk ziedēt sniegpulkstenītes un var kāpelēt pa koku zariem, ir viņas darbīgais laiks.Viņa ir tāda, mazliet dauzonīga, zinātkāra un draugs visiem bērniem, kuri mazliet vairāk vēlas uzzināt par latviešu meistariem un gleznotāju vai grafiķu radīto. Arī viņas v..
11 Dec Bilingvālā ābece
Droši Koši 0 2374
Bilingvālā ābece bērniem latviešu un krievu valodas alfabēta apguvei. Autorei Mašai Zurikovai ir izdevies vienkāršā un līdz šim neierastā veidā sastatīt latviešu un krievu alfabēta burtus, parādot kopīgo un atšķirīgo gan abu valodu rakstu sistēmā, gan skaņu atspoguļojumā. Turklāt ābecē burti ir sarindoti nevis alfabētiskā secībā, bet iedalīti trijās grupās, balstoties uz to skaņu, kādu skaņu katrs burts apzīmē rakstos. Izmantot ābeci pedagogiem un vecākiem palīdzēs ievads, kurā izklāstīti gr..
01 Oct Gribu būt dizainers
Droši Koši 0 1456
Grāmata "Gribu būt dizainers" ir izglītojoša, izzinoša un izklaidējoša vienlaikus, jo tajā iekļautas darba lapas un uzlīmes. Tā iepazīstina ar trim dizaina profesijām, krāsu nozīmi dizainā un dizaina paņēmieniem. Grāmatas teksta autore un ilustratore Daina Gāga Ēķe ir Modes un dizaina menedžmenta pasniedzēja Latvijas Kultūras koledžā, lasa lekcijas studentiem un ir izveidojusi savu platformu “Meringue”, kas radīta, lai veicinātu sadarbību starp modes dizaineriem un menedžeriem. “Vissarežģītākā l..
16 Sep Glābējcūka
Droši Koši 0 1017
Pirmsskolas un skolas vecuma bērni, lasot grāmatu "Glābējcūka", noteikti atpazīs sevi situācijā, kurā nonākuši grāmatas galvenie varoņi. Savukārt vecāki pasmaidīs par to, kāpēc ikdienā der atcerēties, ka radoša pieeja ir neiztrūkstošs atribūts bērnu audzināšanā un nogurdinošu ikdienas problēmu risināšanā. Tik bieži tāda Glābējcūka ir vajadzīga mums visiem! Opīti un omīti, savukārt, aicinām atsaukt atmiņā pašu bērnību, kad pieaugušie parasti tik bieži nejaucās bērnu pasaulē, daudz laika tika pava..
09 Sep Grāmatu sērija Mazā Mula pēta
Droši Koši 0 3329
"Ainava kopā ar mazo Mulu" ir pirmā grāmata sērijā berniem par latviešu vizuālās mākslas klasiķiem "Mazā Mula pēta". Lasītāji kopā ar Mulu izzina konkrēto makslas žanru, dialoga veidā, apspriežot mākslas darbus iepazīst latviešu gleznotājus. Šajā grāmatā tiek pētīti Vilhelma Purvīša, Jūlija Federa, Pētera Kundziņa, Konrāda Ubāna, Jaņa Rozentāla u.c.. latviešu mākslinieku darbi, kas atrodas Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Gunta Belēviča, Dinas un Jāņa Zuzāna kolekcijās.  Raimonds Staprāns, lat..
01 Sep Grāmata Pie galda
Droši Koši 0 1046
Grāmatas "Pie galda" autore Irma Kalniņa ir atzīta starptautska mēroga eksperte profesionālās etiķetes, komunikācijas un protokola jautājumos. Viņasprāt, sapratne par to, kā rīkoties konkrētā situācijā, kā veidot attiecības ar cilvēkiem, kā risināt problēmas un gūt pārliecību par ikdienišķām prasmēm, veido bērna personību un ietekmē viņa ētikas un morāles vērtības, labas uzvedības un komunikācijas principus ne tikai ģimenē, bet arī sabiedrībā.Grāmata “Pie galda” ir ceļvedis visai ģimenei par lab..
19 Aug Augstāk par zemi
Droši Koši 0 862
“Augstāk par zemi” ir izklaidējošs stāsts par kolorītu trīsbērnu ģimeni, kas apmeklē Rīgas virsotnes un, risinot savas privātās drāmas, daudz uzzina par Rīgas arhitektūru, vēsturi un dažādām jomām, kas saistītas ar attiecīgu namu funkcijām.Grāmata ir domāta ģimenēm un skolas vecuma bērniem, un tā radīta ar mērķi vienkāršā un tēlainā valodā runāt par kultūras mantojumu un vēsturi, kā arī parādīt, ka ideju pasaulē visas mākslas un zinātnes ir savstarpēji saistītas. Pateicoties divkrāsu tekstiem, i..
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)