Izvēlne
Your Cart
Visiem sūtījumiem bezmaksas piegāde, izmantojot kodu: DPD 

Zīlīte žubīte

Zīlīte žubīte
Zīlīte žubīte
Zīlīte žubīte
Zīlīte žubīte
Pirktākā prece
Zīlīte žubīte

Zīlīte žubīte jauna ucināmo pantu grāmata bērniem. Vaira Vīķe Freiberga saka tā: "Maziem bērniem patīk pieaugušo uzmanība, kad tie ar viņiem rotaļājas, izmantojot ritmiskas kustības, ucinot, pametot gaisā vai spēlējoties ar roku vai kāju pirkstiņiem. Ucinamos pantus vajag atkārtot atkal un atkal, kamēr vien bērns tos sagaida un par tiem smejas. Tad viņš tos atcerēsies līdz pat laikam, kad pašam būs bērni, ko ucināt."

Zīlīte žubīte grāmata sastāv no ucināmā panta teksta un norādēm, kādas darbības veicamas kopā ar bērnu.  Ilustrāciju autore Irita Tīlane - Pakalniņa.

Pantiņš pierakstīts Nīca-Bārta-Dunika un atrodas LU Literatūras, folkloras un mākslas institūta Latviešu folkloras krātuvē.

Te video, kas ir Ucināmie panti

Kartona grāmatiņai Zīlīte žubīte ir noapaļoti stūri, izdota 2021.gadā.

Paredzēta maziem bērniem, kuri jau sēž klēpī vecākiem.

  • Pieejamība: Pieejams
  • Izmēri: 180.00mm x 150.00mm x 14.00mm
  • ISBN: 9789934840876
7,00€
Bez nodokļa: 6,67€
Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.