Izvēlne
Your Cart

Gudras domas zinātkāriem prātiem

Gudras domas zinātkāriem prātiem
Gudras domas zinātkāriem prātiem
Gudras domas zinātkāriem prātiem
Gudras domas zinātkāriem prātiem

Grāmata Gudras domas zinātkāriem prātiem aicina pievienoties atbilžu meklēšanai un nebeidzamajai filozofijas sarunai. Bērni jau kopš mazotnes ir lieli filozofi. Viņi uzdod svarīguas jautājumus - par laiku, nāvi, laimi un visu lietu nozīmi. Tomēr bieži iedzimtā zinātkāre netiek apmierināta, uz ar laiku jautājumi apsīkst. Dažas grāmtā apskatītās tēmas: iepazīsti pats sevi; ir grūti saprast, ko mēs īsti gribam; cilvēki nav ļauni, tikai nelaimīgi; personība un izskats. 

Iepazīstinot ar nozīmīgākajiem filozofiem no dažādiem vēstures periodiem un pasaules malām, grāmata parāda, ka viņu idejas joprojām turpina būt noderīgas, un sniedz ieskatu, kā izprast dzīvi un padarīt to kaut mazliet vieglāku. 

Grāmatā ir apskatītas 26 gudras domas. 

Grāmatas oriģināla Big Ideas for Curious Minds izdevējs ir The School of Life.

No angļu valodas tulkoja Aija Biezaite, 2023.gads. 


  • Pieejamība: Pieejams
  • Izmēri: 24.00cm x 17.00cm x 2.00cm
15,00€
Bez nodokļa: 14,29€
Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.